Переваги сухого душу SHOWER PACK

✔️ Це якісно: компанія SHOWER PACK відзначена нагородою Ukrainian Business Award 2023, що є підтвердженням високого рівня професіоналізму та відмінної якості продукції серед виробників польових засобів гігієни в Україні.

✔️ Це безпечно: пінна рукавиця виготовляється та сертифікується в Іспанії, де була розроблена для гігієни ліжкохворих. Гель в складі пінної рукавиці - гіпоалергенний, він не має запаху та ефірних олій, тому можна не хвилюватись. Ваша гігієнічна процедура пройде без подразнень та дискомфорту.

✔️ Це зручно: все, що Вам потрібно, аби бути чистим в польових умовах - це всього лиш комплект сухого душу SHOWER PACK, в складі якого пінна рукавиця, рушник зі спанлейсу. Треба всього 50 мл води - і чистота гарантована. Гігієнічно та безпечно помити верхю частину тіла однією стороною рукавицю, а нижню частину тіла - іншою стороною рукавиці, тим чамим бруд не розітреться по всьому тілу!

✔️ Це швидко: можна помити як окремі частини тіла (ноги/руки/тулуб), так і все тіло за лічені хвилини, адже використання сухого душу SHOWER PACK не потребує додаткового змивання. Кожна упаковка має розрізи для легкого відкривання, і Вам не доведеться витрачати дорогоцінний час!

✔️ Це персоналізовано та водночас універсально: ми розробили комплекти сухого душу під потреби окремих груп людей (але кожен комплект може використовуватись і в побуті!): для військових (неяскраве пакування, компактні розміри, зручність у використанні та утилізації); для користування в медичних установах та при догляді за ліжкохворими (велика упаковка з 7 пінними рукавицями на зіп-замку, для 7 повноцінних гігієнічних процедур); для рук/ніг (при потребі помити окремі частини тіла, такі як руки або ноги, пакування зовсім мініатюрне, зручно брати з собою в подорожі).

✔️ Це відповідально: SHOWER PACK - український виробник, який працює на благо країни: ми сплачуємо всі податки в бюджет України, чим робимо свій внесок в розвиток економіки, всі наші співробітники офіційно оформлені. Ми використовуємо найкращу сировину (пінні рукавиці та серветки веземо з Іспанії), підтримуємо місцевих виробників (наприклад, Сушкар - теж вітчизняного виробництва), надаємо гарний сервіс, щоб у Вас залишались тільки найкращі враження від співпраці з нами. Також маємо високі стандарти сервісу!

✔️ Тепер не треба обирати між ціною, комфортом та безпекою - SHOWER PACK поєднав усі ці складові в своєму сухому душі: ринкова ціна, яка відповідає високій якості! Застерігаємо не купувати підробки, товари невідомого походження з неякісної та непридатної для використання сировини, а також у недобросовісних продавців!