Ми намагаємось всіляко підтримувати наших Воїнів на шляху до Перемоги: передаємо підзвітним підрозділам наші сухі душі SHOWER PACK безкоштовно, донатимо, приймаємо замовлення на "підвішені сухі душі", які відправляємо безкоштовно за прямим запитом військових, забезпечуємо робочими місцями українців та справно сплачуємо податки.

Також пропонуємо 20% знижки на набори "Сухий душ військовий" та "Сухий душ військовий з водою" для наших любих волонтерів та військових!

Щоб отримати знижку, достатньо написати нам в будь-який зручний месенджер (viber / telegram / whatsapp / signal - +380630453329), надати фото військового або волонтерського посвідження, або витяг про реєстрацію благодійної/громадської/волонтерської організації. Знижка діє на покупку сухих душів "військовий" та "військовий з водою" від 50 шт.

  • Сухий душ військовий = 24 грн 30 грн

  • Сухий душ військовий з водою = 28 грн 35 грн

Способи оплати такого замовлення:

  • 100% оплата на розрахунковий рахунок ФОП або на прив'язану до нього банківську картку Приватбанку (реквізити надамо в повідомленні);
  • передоплата 150 грн на розрахунковий рахунок (IBAN), який надаємо в повідомленні, решту суми отримувач оплачує при отриманні (поштовий оператор бере додаткову комісію за накладений платіж);
  • безготівкова оплата по рахунку;