Гігієна ліжкохворих - це дуже актуальне питання в наш час. Адже щоб регулярно мити тіло лежачої людини, треба витратити чимало сил як самому пацієнту, так і його помічникам (родичам або молодшому медичному персоналу). Ретельна та спеціальна гігієна - це запорука швидшого одужання, гарного настрою та здоров'я шкіри.

Вирішення проблеми гігієни лежачої людини в стаціонарі, вдома або на реабілітації - це сухий душ SHOWER PACK, а саме комплект "Медичний", завдяки забезпечується цілий тиждень гігієнічних процедур. В комплект "Сухий душ Медичний" входить 7 пінник рукавиць, що просочені дерматологічно протестованим гіпоалергенним гелем з нейтральним pH 5.5, і дозволяє лагідно та якісно очистити шкіру від бруду, поту, змертвілих клітин шкіри. І найголовніше - достатньо всього 50 мл води, щоб активувати піну, і змивати її зовсім не потрібно, достатньо витерти піну з тіла своїм звичним банним рушником, або навіть паперовим! Упаковка сухого душу "Медичного" має зіп-застібку, яка надійно закриває упаковку і дозволяє зберігати пінні рукавиці ще потягом 1 року!
 
Купити сухий душ можна в нашому магазині, а також будемо вдячні за відгуки та рекомендації, адже прагнемо, аби про сухі душі SHOWER PACK для ліжкохворих та пацієнтів стаціонарів знало якомога більше людей!