Сухий душ для рук або ніг від українського виробника SHOWER PACK - це незамінна річ для гігієни в подорожах, поїздках, в таборах, коли обмежений доступ до чистої води, також це ідеальний варіант сухого душу, аби мати в тривожній валізі. Ми розробили такий комплект сухого душу, щоб його було зручно зберігати, користуватись та утилізувати. Це міні-сухий душ, який легко поміститься навіть в кишеню!
Він ідеально підійде для гігієни окремих частин тіла: рук або ніг, тулуба або обличчя. Після використання - наступає відчуття легкості та свіжості.
Для прийняття душу треба додати невелику кількість води (до 30-50 мл) на пінну серветку та обробити шкіру. Після - достатньо витертись насухо рушником, немає потреби змивати чи використовувати інші засоби.

Склад комплекту "Сухий душ для рук або ніг": 

  • 1 пінна серветка, просочена гіпоалергенним гелем (pH 5.5);
  • 1 малий рушник зі спанлейсу, який чудово поглинає піну та вологу.

Переваги сухого душу для рук або ніг від SHOWER PACK:

  • гіпоалергенний гель, яким просочена пінна серветка, не викликає подразнень, має м'яку текстуру, швидко вспінюється. Вона була винайдена в Іспанії для догляду за ліжкохворими, саме тому наш сухий душ ідеально підходить для всіх без обмежень;
  • компактні розміри: можна покласти в наплічник, жіночу сумочку та навіть в кишеню! Сухий душ завжди під рукою;
  • потужності виробництва знаходяться в Києві, а це означає, що купуючи сухий одноразовий душ для рук або ніг компанії SHOWER PACK, Ви сприяєте розвитку малого бізнесу, поповненню бюджету України податками, забезпеченню робочих місць. Вся наша діяльність - офіційна та чесна.