Сухий душ SHOWER PACK - це пінна рукавиця, яка просочена гіпоалергенним гелем з двох сторін. Має вигляд прямокутної рукавиці, надійно запаяна з трьох сторін, дозволяє зробити гігієнічну процедуру зручною та комфортною в будь-яких умовах.

50 мл води - це все, що потрібно, аби активувати піну, якої вистачить на все тіло.

Інструкція з використання сухого одноразового душу (пінної рукавиці):

1. Відкрийте упаковку

Упаковка має надрізи з боків, за допомогою яких можна без жодних зусиль відкрити упаковку.

2. Надіньте пінну рукавицю

Рукавиця надійно прошита з трьох боків, тому можна не хвилюватись за зручність використання. Пінна рукавиця м'яка і водночас міцна, що дозволить якісно провести гігієнічну процедуру, не пошкодивши шкіру.

3. Додайте до 50 мл води

Сухий гель нанесено на обидві сторони рукавиці. Щоб активізувати піну - зіжміть та розіжміть рукавицю, змочену водою. Рекомендуємо додавати воду по-трохи! Краще в процесі трохи додати ще води, аніж занадто багато налити з початку. Орієнтир ідеальної кількості для початку - трохи менше

4. Намильте руки, ноги або тіло

Піни на рукавиці вистачить, аби помити тіло дорослої людини. Рекомендуємо одну сторону пінної рукавиці використати на верхню частину тіла (або більш чисту), а іншу - на нижню частину тіла (або більш брудну) для безпечнішої гігієни.

5. Витріть піну рушником

В усіх комплектах (крім "Сухий душ медичний") іде рушник зі спанлейсу, який має гарні поглинальні властивості. Також можна скористатись своїм звичайним рушником, або паперовим. Змивати піну не потрібно!

6. Утилізуйте пінну рукавицю, рушник та упаковку

Утилізуйте продукцію як звичайне побутове сміття. Також, можна віддати на відповідальну утилізацію неліквідних пластиків/текстилю шляхом високотермічної деструкції (спалювання).

Відео-інструкція - https://www.youtube.com/shorts/RxN3odGGBt8