Чому не можна самостійно робити "сухий душ" вдома з підручних матеріалів?

Зараз такий час, що всі хочуть бути корисними та хоч трошки допомогти нашим Захисникам та Захисницям. Хтось донатить, хтось закуповує та передає напряму необхідне, а хтось займається рукоділлям: в'яже теплі шкарпетки, готує енергетичні баточники, та навіть виготовляє сухий душ.

Проте що може бути не так із засобом гігієни, який створюється з підручних матеріалів, куплених в звичайному магазині біля дому?

  • Основна складова сухого одноразового душу - це ГІПОАЛЕРГЕННИЙ та НЕЗМИВНИЙ дерматологічний гель, який розроблено спеціально таким, щоб був безпечним для шкіри, добре пінився та не залишав відчуття липкості, сухості, стянутості. І дуже велика помилка, яку допускають люди - це використовувати звичайний ЗМИВНИЙ гель для душу. Навіть якщо на упаковці написано "дитячий / гіпоалергенний / екологічний / pH нейтральний / для чутливої шкіри" - ці слова не роблять ці засоби безпечними для нанесення на шкіру без подальшого змивання! Кожен, хто самостійно вдома виготовляє сухі душі, має пам'ятати, що він бере на себе відповідальність за здоров'я наших Захисників, за можливі алергічні реакції, дискомфорт та пересушеність шкіри.
  • Використання ганчірок для прибирання та миття підлоги замість спеціального поліефірного волокна. Виробники даної продукції пишуть на своїх упаковках "для ПОБУТОВОГО використання", не для гігієнічного або косметичного! Цей матеріал не створений для миття тіла, хоч і складається зі 100% бавовни. Це вторинно перероблена сировина, яка може містити шкідливі для шкіри домішки. Не треба знецінювати важкий труд військових, щоб змушувати їх митись ганчірками для миття підлоги.

Не все, що називається простими словами, можна так же просто і легко відтворити. Над створенням "сухого душу" працюють європейські технологи, використовуючи сучасне обладнання та передові технології. Це засіб ГІГІЄНИ, якістю якого не можна нехтувати.

Сухий одноразовий душ своїми руками - це повна відповідальність за здоров'я тих, кому Ви цей душ передасте.

Сухий душ SHOWER PACK - це європейська якість, перевірена десятиліттями європейського досвіду використання, і от вже 2+ роками використання нашими військовими, медиками, волонтерами, туристами, водіями-дальнобійниками та простими громадянами.

Обирайте ЯКІСТЬ та БЕЗПЕЧНІСТЬ, коли мова йде про засоби гігієни.